Mitai ir tiesa apie automobilio draudimą

Mitai ir tiesa apie automobilio draudimą (II dalis)

Daugybė paslaugų bei prekių yra neatsiejami nuo pačių įvairiausių mitų, o automobilio draudimas – viena iš jų. Pirmos dalies skaitytojai jau turėjo progą sužinoti, kad pigiausias automobilio draudimas internetu yra ne tik kokybiška, bet ir populiari paslauga, o už šią paslaugą sumokėti norintys asmenys gali rinktis įvairius apmokėjimo būdus. Tačiau tai – dar ne visi mitai, kuriuos būtina pažinti tam, jog išvengtumėte klaidų priimdami sprendimus. Taigi, šį kartą pakviesime susipažint su dar keliais mitais.

Mitai ir tiesa:

Jei  mokėdamas už draudimo paslaugą atliksiu permoką, ji nebus grąžinta

Dažnu atveju (ypač tuomet, jei draudimas yra užsakomas internetu), vartotojas pats turi apskaičiuoti įmokos dydį ir ją sumokėti. Reikia akcentuoti, kad neretai neišvengiama klaidų – sumokama daugiau nei reikėtų. Būtent su tuo yra susijęs ir dar vienas plačiai paplitęs mitas – manoma, kad permoka nebus grąžinti. Vis dėlto, tai netiesa – esant permokai, ji bus sugrąžinta, tereikia apie tai pranešti paslaugos teikėjui.

Jei įmonė apdraudžia keletą automobilių, negali tikėtis palankesnės kainos

Pats metas paneigti ir dar vieną ypač plačiai paplitusį mitą – jei įmonė nori apdrausti net kelis automobilius, ji negali tikėtis palankesnių sąlygų. Iš tiesų, nemaža dalis draudimo kompanijų siūlo ypač patrauklius pasiūlymus įmonėms, kurios, nori apdrausti  bent kelias transporto priemones.

Skaičiuoklės, pateikiančios informaciją apie paslaugos kainą, yra mokamos

Daugelis suvokia, jog siekiant sužinoti kaip įmanoma tikslesnę paslaugos kainą, verta pasinaudoti skaičiuoklėmis (įvedus tam tikrus duomenis, vos po kelių akimirkų, bus galima sužinoti preliminarią paslaugos kainą). Vis dėlto, būtent su šiomis skaičiuoklėmis yra susijęs ir dar vienas mitas – mano, kad jos yra mokamos. Belieka tik paneigti neteisingą teiginį – už naudojimąsi šiomis skaičiuoklėmis tikrai nereikia mokėti.

Renkantis draudimo produktą visada geriausia pasikliauti savo nuomone

Tai – dar vienas mitas, kuriuo tikintys asmenys neretai padaro klaidų, t.y., pasirenka ne patį tinkamiausią variantą. Belieka tik pridurti, jog kitų žmonių nuomonės tikrai ne visada gali tapti pačiu patikimiausiu informacijos šaltiniu, tačiau specialistų nuomonė gali išsklaidyti visas jūsų abejones.

Jūsų automobilio draudimas – paslauga, kuriai turite skirti ypatingą dėmesį, kadangi ja naudositės ilgą laiko tarpą, gali būti, kad ji bus pigesnė. Bet jokiu būdu nesitikėkite, kad pigiausias automobilio draudimas internetu skaičiuoklėje bus toks ir pateiktas. Perkate paslaugą, ne kainą, todėl susipažinę su siūlomomis sąlygomis suprasite, kad radote sau tinkamiausią. Belieka tik pasakyti, kad pasirenkant konkretų draudimo produktą bei paslaugos teikėją, neretai būna daromos klaidos. Na, o jei įsiminsite šiuos mitus, klaidų tikimybė gerokai sumažės.

Taip pat skaitykite: