Pigus taksi Vilniuje, ar įmanoma

Pigus taksi Vilniuje, ar įmanoma

Pradėkime nuo to, kad greičiausiai nerastume tokio vilniečio, kuris savo gyvenime nebūtų važiavęs taksi. Ši paslauga pasitarnauja ir kasdieniame gyvenime, o ypač tampa aktualiu išsigelbėjimu savaitgaliais ir žinoma, per didžiąsias šventes.

Užsisakyti ar išsikviesti paprastą taksi Vilniuje nėra sudėtinga. Daugelis vilniečių jau turi savo išmaniuosiuose telefonuose įsivedą įvairių įmonių telefonus ar trumpuosius, bet mokamus numerius, o kai kurie yra jau parsisiuntę  ir įsidiegę išmaniąją programėlę, kurios pagalba itin greitai galima išsikviesti taksi automobilį Vilniuje.

Savaitgaliais taksi važinėja ne tik jaunimas

Jaunimas mėgsta pramogas ir tai gali patvirtinti bet kurios taksi Vilniuje įmonės vairuotojas. Pradedant penktadieniu ir baigiant vėlai sekmadienį nors, kai kurie jaunuoliai neturi tikslaus darbo grafiko, todėl jiems išeiginės gyvenimo tempo nediktuoja.

pigus

Būna ir taip, kad taksi paslaugų prireikia netikėtai. Užsukę pas draugus dažnai namo grįžta iškviestu taxi automobiliu. Nors ir skundžiasi vilniečiai, kad taksi Vilniuje nėra pigiausias, bet taip kalba net ir tie, kurie jais naudojasi gan dažnai. Sunku suprasti klientų lūkesčius, kai važinėdami pradeda skųstis, bet greičiausiai, kad taksi kainos sostinėje tokios nebūtų, jei jų paslaugomis pradėtų naudotis vis mažiau klientų. Todėl specialistai bando spėti, kad kylančios taksi Vilniuje kainos nebus pigiausios, nes poreikis dažnai viršija paklausą.

Didžiausios šventės Vilniuje – šventė blaiviems taksistams. UAB Optimalus taksi darbuotojai džiaugiasi galėdami pasigirti savo pasiekimais, nes jų pagrindinė vizitinė kortelė yra šūkis: blaivus vairuotojas, saugus keleivis. Su tokiu šūkiu taksistai darbuojasi ir pagrindinių švenčių metu, kaip juokauja taksi vairuotojai Vilniuje, jie dirba kai „užlūžta“ visi taksi firmų telefonai.

Galima suprasti ir taksi vairuotojus, juk jie darbuojasi švenčių dienomis, namuose palikę savo šeimas ir vaikus. Todėl būtų naivu tikėtis, kad taksi Vilniuje gali būti pigus didelių švenčių dienomis. Bet praktika rodo, kad taip būti gali. Ta pati įmonė UAB Optimalus taksi, savo puslapyje skelbia apie „bonusus“ – klientų skatinimą. kaip nurodo savo internetiniame puslapyje http://optitaxi.lt, nuo kiekvieno taksi iškvietimo, jų klientai sistemoje kaupia net po 5% premiją, kurią ateityje galės panaudoti vienam iš nemokamų važiavimų. Argi tai nesmagu, kad klientai, kurie mano, jog važiuoja brangiu taksi, vėliau tai kompensuoja nemokamu važiavimu? Taip pat galėsite įsidiegti jų siūlomas taksi iškvietimui skirtas programėles Android ir iOS.

Taip pat skaitykite:

O užmaršiems klientams, optitaxi.lt siūlo pamestų daiktų grąžinimą, jei taip nutiko pasinaudojus šios įmonės taxi paslaugomis Vilniaus mieste. Taigi, vargu ar įmanoma važinėti taksi nemokamai, kai Vilniuje siūlomos tokios patogios taksi paslaugos.